1. lékařská fakultaUniverzita KarlovaÚstav tělesné výchovy
vla03738 13.11.2023

Podmínky udělení zápočtu z tělesné výchovy

PODMÍNKY UDĚLENÍ ZÁPOČTU Z TĚLESNÉ VÝCHOVY PRO I. ROČNÍK

Nárok na zápočet mají posluchači, kteří absolvují výuku TV dle daného rozpisu a splní podmínky plaveckého testu.
    V každém bloku sportů může být pouze jedna absence!! Řádně jsou omluveny absence zapříčiněné studijními povinnostmi (např. pitvy, imatrikulace ). Nepřítomnost na hodině TV  lze nahradit pouze  v nahrazovacím týdnu v daném sportu. Nahrazovací týden je vždy na konci semestru, v zápočtovém týdnu. Během tohoto týdne bude možná jen jedna náhrada v jednom dni.
     Posluchači, kteří jsou slabí plavci nebo neplavci musí nahradit hodiny plavání docházkou v jiném sportu!!!
    Studentům všeobecného lékařství, kteří nesplnili plavecký test, jsou od 2. ročníku doporučeny hodiny slabých plavců či neplavců.

PODMÍNKY UDĚLENÍ ZÁPOČTU Z TĚLESNÉ VÝCHOVY PRO II. A VYŠŠÍ ROČNÍKY A BAKALÁŘSKÉ STUDIUM

Nárok na zápočet mají posluchači, kteří absolvují výuku ve zvoleném sportu. Posluchači se musí zúčastnit minimálně 75% výukových hodin ve vybraném sportu za semestr. Posluchači bakalářského studia se též zúčastní plaveckého testu!!!
     Řádně jsou omluveny absence zapříčiněné studijními povinnostmi (např.pitvy...)
Nepřítomnost na hodině TV lze nahradit pouze v nahrazovacím (zápočtovém) týdnu. Náhrada může být v libovolném sportu.

počet zobrazení: 21833 poslední aktualizace: vla03738, 13.11.2023
Hodnocení: (hodnotili 3 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.