1. lékařská fakultaUniverzita KarlovaÚstav tělesné výchovy
otrnk 07.03.2017

Mgr. Kamila Kordíková

Konzultační hodiny

 

Pondělí 11:15 - 13:00
Středa   11:00 - 12:15

6674... na 1. LF UK působí především jako instruktorka skupinových lekcí - funkčního a kruhového tréninku, TRX, dance fitness, aerobiku, ale i plavání, sportovních her a zdravotní TV. K tomu jí přivedl, ale i nadále motivuje sportovní a gymnastický aerobik, kterému se věnovala na vrcholové úrovni. Její hodiny se nesou ve srovnatelné intenzitě a s podobným nasazením.

V době, kdy neprobíhá semestrální výuka, se s Kamilou můžete setkat na kurzech při výuce všech zimních aktivit, na vodě nebo na letních kurzech při nejrůznějších outdoorových sportech, team-buildingových hrách nebo třeba v lese při běhání. Občas také paradoxně u mobilu či notebooku, protože spravuje Fb stránky ÚTV a snaží se vás včas informovat o aktuálním dění.

Právě outdoorové aktivity tvoří náplň jejího volného času, a to od vysokohorské turistiky, běhání, plavání, cyklistiky, seakayakingu až ke skialpinismu, lyžování, snowboardingu nebo veslování. Od amatérské úrovně až po úroveň závodní v některých sportech.

A protože se profesionální trenér a instruktor neobejde bez nejrůznějších licencí, je držitelkou certifikátu Instruktor skupinových lekcí TRX, DeepWORK, Břišní pekáč,Power Yoga, Core Fundamental, cvičitelkou lyžování, instruktorkou snowboardingu, vodní turistiky a dalších.

V případě, že Vás cokoli zajímá nebo něco potřebujete, neváhejte napsat na emailovou adresu: kamila.kordik@gmail.com nebo na Fb Ústav tělesné výchovy 1. LF UK

Telefon: 224 920 463

 

počet zobrazení: 711 poslední aktualizace: otrnk, 07.03.2017
Hodnocení: (hodnotili 3 uživatelé) Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.