1. lékařská fakultaUniverzita KarlovaÚstav tělesné výchovy
ochecova 16.02.2024

Kurz sportovní a rekondiční masáže

Kód 00792.

KURZ SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE je předmět volitelný pro 2. a vyšší ročníky všech forem studia. Podmínkou přihlášení je úspěšně složená zkouška z Anatomie.
Výuka ve formě přednášek a praktik probíhá jako týdenní kurz v letním období (červenec a srpen) ve Výukovém středisku RUK v Peci p. Sněžkou.
Posluchači, kteří mají o tento kurz zájem, si ho zapíší do SISu na začátku letního semestru v termínu přihlašování volitelných předmětů vypsaném studijním oddělením. V průběhu letního semestru obdrží informativní mail k přihlašování na kurz. Následně registrují elektronicky na webu ÚTV a zaplatí poplatek za kurz. Informace a pokyny jsou na začátku letního semestru zveřejněny též na webových stránkách ÚTV. Při zápisu do kurzu mají, do určitého přesně stanoveného termínu, přednost studenti, kteří si předmět zapsali řádně do SISu. Není-li po tomto období kapacita naplněna, mohou se dále hlásit i studenti, kteří nenárokují kredity. Kurz je ukončen pro studenty zapsané v SISu zápočtem.
Kurz sportovní a rekondiční masáže nelze v žádném případě dodatečně zapisovat do SISu!!!

Doporučená literatura:

Capko, J.: Fyzikální terapie. Grada 2001

Čihák, R.: Anatomie člověka. Grada 2001

Kol.autorů.: Alternativní medicína. Grada 2002

Krejčová, I.: Thajské masáže. Fontána 2001

Kvapilík, J.: Sportovní masáž pro každého. Olympia, Praha 1991

Lewit, K.: Manipulační léčba. Sdělovací technika 2003

Riegelová, J.: Rekreační sportovní masáž. UP Olomouc 2002

Trojan, S. a kol.: Lékařská fyziologie člověka. Grada 2001

počet zobrazení: 6295 poslední aktualizace: ochecova, 16.02.2024
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.